Możemy dopasować papier do każdego zlecenia indywidualnie.

DO IDENTYFIKACJI WIZUALNEJ FIRMY

Najwyższej klasy ekskluzywne papiery i kartony ozdobne, zaliczane do grupy papierów biznesowych, to idealne materiały do stworzenia identyfikacji wizualnej firmy, czyli wizytówek, papeterii firmowej, teczek i listowników. Dopełnieniem całości są odpowiednio dobrane koperty.

METALIZOWANE

Błyszczące, metaliczne, opalizujące… czyli najbardziej prestiżowe papiery i kartony ozdobne z naszej oferty zachwycają także kolorem – od odcieni szlachetnie pastelowych po kolory intensywne.

GŁADKIE

Wygładzone papiery i kartony ozdobne będą idealne do kreowania pozytywnego wizerunku firmy, a także wielu innych prestiżowych projektów. Są przyjemne w dotyku, występują w wielu oryginalnych kolorach.

EKOLOGICZNE

Kolekcja ekologicznych eleganckich papierów i kartonów, które w 100% składają się z surowców wtórnych! Są więc doskonałe do wszelkich zastosowań podkreślających dbałość o środowisko naturalne. Kolekcja składa się z trzech rodzajów papieru: z wtrąceniami (kreda i wapień), z delikatnymi, nieregularnymi plamkami (particles) oraz gładkie w kolorach ziemi (hazel, camel i graphite).

DELIKATNIE POWLEKANE

Papiery ozdobne ze specjalną, delikatnie powlekaną powierzchnią – zachowujące w dotyku charakter papieru niepowlekanego – szczególnie polecane do projektów, które wymagają idealnego nasycenia kolorów.

Unikalny papier ozdobny, którego powierzchnia została delikatnie powleczona po to, aby druk na tym papierze był perfekcyjny. Aksamitnie gładka powierzchnia z błyszczącym powleczeniem, zapewnia idealne nasycenie kolorów wydruków.